
De Pirelle, met zijn Diablo biedt een hoog presterende motorband voor de weg, ontworpen voor supersport. Het profiel is geoptimaliseerd voor betere tractie en betrouwbare grip in de bochten en met name op nat wegdek. De controle is verbeterd en de stabiliteit met hoge snelheid is gegarandeerd. De verwarmingstijd is korter dankzij een nieuwe samenstelling met silicium.
Om dit product te kunnen beoordelen, moet u eerst een bestelling hebben geplaatst. Wij informeren u dat de op de site achtergelaten beoordelingen onderworpen zijn aan een controleprocedure. De beoordelingen worden uitsluitend op chronologische volgorde gesorteerd.
Nog te weinig km voor beoordeling
De vorige band van hetzelfde merk verloor helaas lucht aan de rand van de velg en heeft slechts 800 km meegemaakt. Ik gebruik echter alleen dit type en ben tot nu toe tevreden geweest. Ik heb 300 km gereden met de nieuwe banden en alles is in orde.
Uitstekende kwaliteit/prijs
Een zeer goede band, jammer dat het niet meer gemaakt wordt.
:)
Snelle levering, bedankt.
Beste band qua grip in de 240-dimensie. De vorm is afgerond, wat zorgt voor zeer goede bochtenprestaties, en dankzij de zachte rubbersamenstelling plakt deze band goed aan het asfalt. Logischerwijs resulteert dit in een lagere kilometerstand. Maar degenen die plezier willen hebben in de bochten laten uiteraard saaie kilometers achterwege. Met vriendelijke groet, Markus
De producten zijn van hoge kwaliteit en komen perfect overeen met de beschrijving. Snelle levering en zeer responsieve klantenservice. Ik beveel deze site van harte aan!
Uitstekende kwaliteit-prijsverhouding en supersnelle verzending ! Ik zal opnieuw kopen
Goede band, is de duurzaamheid waard.