Het profiel Dimax Sprint van Radar heeft een uniek en ultramodern TWIN HANGER TREAD DESIGN, geoptimaliseerd voor geluidsreductie, hoge stuurprecisie en uitstekende prestaties in bochten.
De toegepaste technologieën omvatten:
- RAIN MASTER PERFORMANCE COMPOUND (RMPC) – een geavanceerde silica-gebaseerde compound die opmerkelijke prestaties bij regenweer combineert met een lage rolweerstand;
- AQUEDUCT GROOVES – ultrasoepele en glanzende groeven, gecombineerd met geoptimaliseerde wandhoeken voor een efficiënte waterafvoer, waardoor het risico op aquaplaning wordt verminderd;
- SMOOTH VELVET SIDEWALL – een laserbehandelde zijwand met hoog contrast en lage uitstulping, die de luchtweerstandscoëfficiënt verbetert en het onderhoud vergemakkelijkt;
- CIRCLE OF TREADLIFE – een unieke veiligheidsindicator die de resterende profiel diepte weergeeft, van een volledige cirkel van 8 mm op een nieuwe band tot volledige verdwijning wanneer de diepte 2 mm bereikt.
Dankzij deze innovaties onderscheidt het profiel Dimax Sprint zich door zijn technische prestaties en vermogen om betere veiligheid op de weg te bieden.